Section Title

limaso.ua - logo
Interesujący

FOP Kostelna Lesya

Limaso powstało w 2010 roku i od tego czasu specjalizuje się w produkcji i sprzedaży tekstyliów dla domu i HoReCa. Firma wykorzystuje wyłącznie wysokiej jakości tkaniny czołowych europejskich producentów. Limaso produkuje wyroby seryjne jak i te projektowane na indywidualne zamówienia. Firma posiada studio projektowe, szwalnię i magazyn, które znajdują się w małym miasteczku Horodok obwodu Lwowskiego.

Firma korzysta wyłącznie z wysokiej jakości tkanin pochodzących od zaufanych europejskich producentów i gwarantuje perfekcyjne szycie i wykończenie przez doświadczonych pracowników. Studio projektowe firmy nieustannie tworzy nowe kolekcje tekstyliów, testuje nowe tkaniny i dodatki, realizując tym samym nowoczesne europejskie tendencje w branży tekstyliów domowych.

Co roku Limaso wystawia się na głównych międzynarodowych targach wyposażenia wnętrz w Kijowie, stolicy Ukrainy. Od kilku lat Limaso wystawia się na targach w Poznaniu (Polska), Christmasworld (Niemcy) oraz L’Artegiano in Fiera (Włochy).

Limaso jest zainteresowane nawiązaniem długoterminowej i wzajemnie korzystnej współpracy z europejskimi firmami i przedsiębiorcami działającymi w branży tekstylnej. Z firmami z UE możemy współpracować na dwa sposoby: z hurtowniami i detalistami tekstyliów domowych, którzy będą pełnić rolę dystrybutorów naszych produktów w swoich krajach; z producentami tekstyliów domowych, z którymi moglibyśmy współpracować i wytwarzać ich produkty w naszej fabryce według ich indywidualnych wymagań – typowy format podwykonawstwa lub „private label”.

Limaso specjalizuje się na:

- produkcja tekstyliów domowych (obrusy, podkładki i serwetki, bieżniki, tiule, zasłony i rolety, poduszki dekoracyjne, fartuchy kuchenne, drobne tekstylia kuchenne, narzuty i pościel);
- produkcja tekstyliów restauracyjnych (obrusy, podkładki i serwetki, bieżniki, tiule, zasłony i rolety, pantofle, spódnice bankietowe, pokrowce na krzesła);
- produkcja tekstyliów hotelowych (zasłony i rolety, narzuty na łóżka i pościel);
- produkcja tekstyliów do mebli ogrodowych;
- usługi haftu na tkaninach. Firma może wykonać haft dowolnych wzorów na tkaninach. Prace hafciarskie wykonywane są przez doświadczonych operatorów .

Sprawdź nasz sklep na Etsy: https://www.etsy.com/shop/LimasoTextile

Dane kontaktowe

Adres
Vulytsya Pidhir'ya, 90, Horodok 81502
Mapy Google
Media społecznościowe

Lokalizacja

Scroll to Top