Section Title

iga glass hurtownia szkła i kryształów
Interesujący

IGA GLASS Mirosław Pląsek

Hurtownia Szkła i Kryształów

Jesteśmy firmą specjalizującą się w branży szkła  i kryształów, oferującą szeroką gamę produktów zarówno dla klientów indywidualnych jak i biznesowych. Nasze wyroby są idealne dla restauracji, hoteli, sklepów, centrów handlowych oraz innych miejsc usługowych. Zgodnie z rosnącymi potrzebami rynku, zapewniamy opcję zakupu naszych produktów online z dostawą bezpośrednio do wskazanego miejsca.

Nasza oferta obejmuje szeroki wybór szkła użytkowego i ozdobnego. W naszym asortymencie znajdują się między innymi kieliszki, kufla piwne, miski, salaterki o różnych rozmiarach i kształtach. Oferujemy również eleganckie wazony, świeczniki i kryształy, dostępne w wariantach klasycznych i nowoczesnych.

Mając ponad 20 lat doświadczenia w branży, staramy się nieustannie rozwijać i ulepszać naszą ofertę, aby sprostać oczekiwaniom naszych klientów. Nasza gama produktów obejmuje wysokiej jakości wyroby ze szkła, w tym komplety naczyń, pojemników z pokrywkami, zestawy do whisky, wódki i likierów, patery z kloszem, naczynia do lodów, szklanki i popielnice.

Dane kontaktowe

Adres
05-077 Warszawa, Gościniec 18
Telefon
Telefon 2
Mapy Google

Lokalizacja

Scroll to Top