Section Title

tragar-logo
Interesujący

TRAGAR TRĄBKA SP. Z O.O.

Importer i dystrybutor AGD

Firma Tragar to jeden z wiodących dystrybutorów niezmechanizowanych artykułów gospodarstwa domowego w Polsce. Od ponad dwóch dekad spółka działa na rynku, zdobywając stabilną pozycję nie tylko lokalnie, ale również na arenie międzynarodowej. Siedziba firmy, zlokalizowana w miejscowości Zebrzydowice, kryje w sobie tajniki biznesu opartego na wieloletnim doświadczeniu i gruntownej znajomości rynku.

Tragar oferuje produkty najwyższej jakości po konkurencyjnych cenach, dzięki swojemu bogatemu doświadczeniu i gruntownej znajomości rynku zarówno krajowego, jak i zagranicznego. Spółka wytworzyła także własne marki, które dzięki swojej atrakcyjnej cenie i wysokiej jakości cieszą się dużą popularnością.

W ofercie Tragar znajduje się kilkanaście tysięcy produktów, w tym wyroby emaliowane i ze stali nierdzewnej, artykuły z drewna i plastiku użytkowego, porcelana, szkło, sztućce, drobiazgi kuchenne i łazienkowe, sprzęt niezmechanizowany, artykuły do przetwórstwa, doniczki, grille i artykuły do grillowania. To tylko niektóre z szerokiej gamy produktów, które umożliwiają klientom skompletowanie wyposażenia swojego domu w najlepszej jakości produkty.

Dane kontaktowe

Adres
34-130 Zebrzydowice 455B
Telefon
Telefon 2
Mapy Google

Lokalizacja

Scroll to Top