Nosalowy Dwór Resort & Spa - Zakopane - 4-6.09.2023

EDYCJA I - Chrispo - Jesień 2023
Międzynarodowe Targi Dekoracji, Ozdób Świątecznych, Szkła i Ceramiki, Artykułów Wyposażenia Kuchni i Wystroju Wnętrz

Za nami I edycja Międzynarodowych Targów Dekoracji, Ozdób Świątecznych, Szkła i Ceramiki, Artykułów Wyposażenia Kuchni i Wystroju Wnętrz – Chrispo. Serdecznie dziękujemy wszystkim wystawcom, gościom i partnerom, którzy dołożyli wszelkich starań, by uczynić to wydarzenie niezapomnianym przeżyciem. Chrispo stało się prawdziwym świętem designu i kreatywności, gromadząc miłośników estetyki z różnych zakątków świata. Wzruszają nas pozytywne opinie oraz entuzjazm uczestników, co motywuje nas do pracy nad kolejnymi edycjami. Już teraz zapraszamy na kolejną edycję targów Chrispo 2024, obiecujemy, że będzie wydarzenie to będzie jeszcze bardziej inspirujące!

targi chrispo - logo

Firmy, które z nami były:

Wydarzenia towarzyszące

Targi chrispo - tak było ...

Cudowna jesienna aura Zakopanego stanowiła idealne tło dla pierwszej edycji Chrispo – targów dedykowanych pasjonatom dekoracji wnętrz i miłośnikom pięknie zaaranżowanych przestrzeni. Wydarzenie to zgromadziło przedsiębiorców, producentów, dystrybutorów, importerów, projektantów oraz entuzjastów designu z Polski i Ukrainy.

Już od wejścia na teren targów widoczne były stoiska pełne błyszczącego szkła, delikatnej ceramiki oraz kunsztownie wykonanych ozdób świątecznych. Stoiska z artykułami wyposażenia kuchni przyciągały głównie kolorowymi akcesoriami i nowoczesnymi gadżetami. W dziale szkła i ceramiki można było podziwiać zarówno klasyczne formy, jak i nowoczesne projekty inspirowane naturą i abstrakcją. Wiele z tych przedmiotów, choć funkcjonalnych, stanowiło prawdziwe dzieła sztuki.

I edycja Międzynarodowych Targów Chrispo była prawdziwym świętem dla wszystkich, którzy cenią sobie estetykę i piękno w otaczającej nas przestrzeni. Organizatorzy już teraz zapowiadają kolejną wiosenną edycję na przyszły rok, a zainteresowanie wydarzeniem sugeruje, że będzie ona równie udana jak tegoroczna.

Konferencja MARR: SDGLab 2023

Miło nam poinformować, że podczas tegorocznych Targów Chrispo odbyła się organizowana przez Małopolską Agencję Rozwoju Regionalnego S.A. konferencja SDGLab 2023, której głównym tematem była rola zrównoważonego eksportu w budowaniu przewagi konkurencyjnej przedsiębiorstw. 

Marszałek Województwa Małopolskiego p. Witold Kozłowski, przedstawiciele Małopolskiej Agencji Rozwoju Regionalnego w tym przede wszystkim Prezes MARR p. Szymon Strzelichowski w towarzystwie ekspertów branżowych i przedstawicieli świata biznesu dyskutowali o tym, jak odpowiedzialność za przyszłość planety może stać się kluczem do sukcesu na rynkach zagranicznych.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za aktywny udział, inspirujące dyskusje a prelegentom solidną dawkę cennych wskazówek dotyczących zarówno istotnych spraw bieżących jak i potencjalnych scenariuszy rozwoju biegu zdarzeń w najbliższych latach.

Skuteczny networking

Targi Chrispo, jak co roku, stały się nie tylko miejscem prezentacji nowości i innowacji branżowych, ale również doskonałą przestrzenią do skutecznego networkingu. W ciągu kilku dni targowych uczestnicy mieli okazję do nawiązywania nowych kontaktów biznesowych, wymiany doświadczeń oraz rozmów o potencjalnych współpracach.

Wielu wystawców podkreślało, że to właśnie relacje budowane w trakcie takich wydarzeń stanowią klucz do długotrwałych partnerstw i sukcesów na rynku. Specjalnie przygotowane strefy networkingu, wyposażone w komfortowe miejsca do rozmów, umożliwiały prowadzenie dyskusji w spokojnej atmosferze, z dala od zgiełku głównego terenu targowego.

Dodatkowo, organizatorzy zadbali o różnorodne panele dyskusyjne i warsztaty, które stały się doskonałym pretekstem do inicjowania rozmów i dzielenia się wiedzą. Wiele firm potwierdziło, że dzięki aktywnemu udziałowi w tych spotkaniach, mogli nie tylko poszerzyć swoje horyzonty, ale również znaleźć potencjalnych klientów oraz partnerów biznesowych.

Podsumowując, Targi Chrispo w swojej pierwszej jesiennej odsłonie udowodniły, że są nie tylko miejscem prezentacji produktów, ale przede wszystkim platformą skutecznego networkingu, który przekłada się na rzeczywiste korzyści biznesowe.

Partnerzy wydarzenia

Scroll to Top