Section Title

zb trade - logo
Interesujący

ZB Trade – Zbigniew Bylica

Import i dystrybucja produktów do kwiatów oraz sztucznego śniegu

Firma ZB Trade Zbigniew Bylica od 1993 roku odnosi sukcesy na polskim i europejskim rynku. Specjalizujemy się w imporcie wysokiej jakości produktów do kwiatów, takich jak nabłyszczacze duże i małe, nabłyszczacze do kwiatów suchych i sztucznych. Nasze nabłyszczacze nadają roślinom naturalny, zdrowy, jedwabisty połysk, usuwają plamy z liści i ograniczają osiadanie kurzu.

Importujemy niezawodne środki na insekty z Belgii, które chronią rośliny przed szkodliwymi pasożytami.

Oferujemy również niezbędne w pracy florysty lakiery Spring o bogatej kolorystyce, które nadają kwiatom i dekoracjom niepowtarzalny wygląd. Mogą być stosowane na różnych powierzchniach, takich jak kwiaty, karton, papier, ceramika, drewno i metal.

Jesteśmy dostawcami odżywek do kwiatów z Holandii, które pochodzą z krainy kwiatowych dywanów.

W naszej ofercie znajdziecie również lakiery do dekoracji w kolorach złotym, srebrnym oraz brokaty złote, srebrne i wielokolorowe. Służą one do ozdabiania świątecznych dekoracji, stroików, bukietów i innych ozdób.

Nie może zabraknąć sztucznego śniegu w żadnej świątecznej dekoracji. Nasz sztuczny śnieg importowany z Belgii ma bardzo naturalny wygląd i jest śnieżnobiałej barwy. Można go używać w sprayu do tworzenia motywów świątecznych na lustrach, szybach i innych powierzchniach. Oferujemy również niepowtarzalne szablony dekoracyjne, które umożliwiają stworzenie niezapomnianych dekoracji.

Dla kompletnego świątecznego wystroju proponujemy unikalną, ekologiczną drewnianą choinkę. Jest ona przyjazna dla środowiska, wykonana z drewna, nie zanieczyszcza go. Ponadto jest wielosezonowa i przyjazna dla budżetu. Nasza choinka jest odpowiednia zarówno dla rodzin, jak i dla środowiska.

Nasz asortyment obejmuje również świece woskowe z ruchomym płomieniem, importowane z Chin. Dzięki zastosowaniu wosku, świece wyglądają bardzo naturalnie, a ruchomy płomień, oświetlany przez żarówkę LED, daje wrażenie prawdziwego ognia. Tworzą one ciepłe i romantyczne światło, wprowadzając magiczną atmosferę do każdego wnętrza. Przy tym są całkowicie bezpieczne - nie parzą, nie dymią i nie pozostawiają nieprzyjemnego zapachu. Nie stanowią zagrożenia pożarowego i są idealnym elementem dekoracyjnym przez cały rok. Świece są zasilane bateriami (brak baterii włączonych do opakowania) i mogą być eksploatowane praktycznie bezpłatnie przy użyciu ładowarki i małych akumulatorów. Nasze świece cieszą się reputacją najwyższej jakości w swojej kategorii na polskim rynku. Oferujemy różne rozmiary świec oraz szeroki wybór kolorów.

W naszym asortymencie nie mogło również zabraknąć nowości na polskim rynku, takich jak poduszki i obrazy LED. Żarówki LED wbudowane w obrazy lub poduszki tworzą niesamowite efekty wizualne, podświetlając wybrane elementy. Stanowią doskonałą dekorację każdego pomieszczenia, tworząc niepowtarzalną atmosferę.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i do nawiązania współpracy.

OFERTA ZB TRADE - DO POBRANIA

Aerozole: ZB Trade - Aerozole (.pdf)

Pielęgnacja kwiatów: Zb Trade - Pielęgnacja kwiatów (.pdf)

Dane kontaktowe

Adres
32-400 Myślenice, Mickiewicza 40
Telefon
Mapy Google

Lokalizacja

Scroll to Top