Section Title

Belarte - logo
Interesujący

Belarte – Katarzyna Sitkowska

Upominkowe dzieła sztuki

Upominkowe dzieła sztuki

Belarte jest firmą założoną w sierpniu 2012 roku, specjalizującą się w imporcie oraz sprzedaży hurtowej wyrobów upominkowych. Większość oferty firmy to produkty posrebrzane lub ze srebrem pr. 925, wybierane z uwagi na wieloletnie doświadczenie w branży jubilerskiej oraz upominkowej. Firma oferuje prezenty upominkowe znanych włoskich marek. Belarte stale się rozwija i w 2019 roku nawiązała współpracę z holenderską firmą Bredemeijer, stając się wyłącznym agentem marki Zilverstad na Polskę od 1 sierpnia 2019 roku. We wrześniu 2023 roku wprowadziliśmy nowy produkt na rynek polski jakim są obrazy sakralne kolorowe włoskiej marki Estego.

Firma Belarte oferuje produkty wykonane z największą starannością i poddane rygorystycznej kontroli od momentu projektu do chwili dostawy do klienta. Większość produktów nadaje się do indywidualnej personalizacji, co stanowi nieodzowny element luksusowego i wyjątkowego podarunku. Firma ma wieloletnie doświadczenie i wiele kontaktów w fabrykach włoskich, co pozwala jej wybierać ekskluzywne i najlepszej jakości wyroby, aby spełnić wymagania klientów.

W ofercie firmy znajdują się prezenty na różne okazje, takie jak narodziny, Chrzest, Komunia, Ślub czy Rocznica. Produkty oferowane przez firmę to m.in. ekskluzywne produkty marki Zilverstad, takie jak ramki, skarbonki, sztućce, świeczniki i inne, oraz ekskluzywne produkty marki Pierre Cardin, takie jak długopisy, pióra czy ramki. W ofercie znajdują się także zestawy biurowe, ramki na zdjęcia, albumy na zdjęcia ze srebrnymi elementami, szkatułki na biżuterię, zegarki i inne drobiazgi, figurki m.in. zwierzątek i aniołków, szeroka gama upominków dla dzieci, takich jak skarbonki, sztućce, lampki, zapinki do smoczka, ramki na zdjęcia i albumy, obrazki i obrazy sakralne, zegary oraz kolekcje wazonów, pater i karafek szklanych, z kryształu lub ręcznie formowanego szkła.

Dane kontaktowe

Adres
20-400 Lublin, Rzemieślnicza 10
Telefon
Telefon 2
Mapy Google

Lokalizacja

Scroll to Top