Section Title

bogucice
Interesujący

BGH Network S.A.

Producent porcelany stołowej

Firma BGH Network S.A. zajmuje się produkcją i dystrybucją szerokiej gamy wyrobów ceramicznych, ze szczególnym naciskiem na porcelanę stołową. Jest kontynuatorem długoletniej tradycji wytwarzania porcelany na Górnym Śląsku. Przez lata firma rozwijała się, wprowadzając nowe technologie prasowania i wypału wyrobów, oraz współpracując z artystami plastycznymi w celu tworzenia unikalnych wzorów. Dzięki temu BGH Network S.A. oferuje piękne kolekcje porcelanowych wyrobów, które cieszą się uznaniem zarówno w kraju, jak i za granicą.

W ofercie firmy znajdziesz m.in. takie produkty jak:

- Zastawa stołowa: Firma oferuje szeroki wybór porcelanowych naczyń i akcesoriów do stołu, takich jak talerze, miseczki, filiżanki, kubki, dzbanki, salaterki, płaskie i głębokie talerze, serwisy obiadowe, serwisy kawowe i inne elementy zastawy.

- Dekoracje stołowe: BGH Network S.A. produkuje również dekoracyjne elementy stołowe, które nadają elegancji i stylu każdej aranżacji. Mogą to być wazony, świeczniki, solniczki, pieprzniczki i inne dodatki stołowe.

- Wyroby do podawania potraw: Firma oferuje również porcelanowe tace, talerze do serwowania, miski, patery, półmiski i inne produkty, które są idealne do prezentacji i podawania potraw na stole.

- Akcesoria kuchenne: BGH Network S.A. może mieć w swojej ofercie także porcelanowe akcesoria kuchenne, takie jak miski do mieszania, miski do serwowania sałatek, mleczniki, cukiernice, a także różnego rodzaju foremki i naczynia do pieczenia.

Dane kontaktowe

Adres
40-241 Katowice, ul. Porcelanowa 23
Telefon
Mapy Google
Media społecznościowe

Lokalizacja

Scroll to Top