Section Title

logo duo gift
Interesujący

DUO Sp. z o.o.

Dystrybutor porcelany i produktów AGD

Swoją pozycję na rynku budujemy od 2006 roku. Od ponad 17 lat doskonalimy się w imporcie porcelany użytkowej i prezentowej. Śledzimy aktualne trendy i nieustannie pracujemy nad poszerzaniem naszej oferty, aby jak najpełniej zaspokajać potrzeby naszych klientów.

Aby nasze kolekcje były unikalne, współpracujemy z projektantami i grafikami z Polski i z zagranicy. Nim produkt pojawi się w naszej ofercie, zamówienie poprzedzone jest wieloma tygodniami projektowania i testowania nowych wzorów. Skupiamy wokół siebie absolwentów Akademii Sztuk Pięknych, grafików i fotografów, dzięki którym nasze produkty są dokładnie takie, jakie chcemy oferować naszym klientom. Wybieramy dostawców, którzy oferują najwyższą jakość i nowoczesne wzornictwo.

Współpracujemy z wieloma firmami w całej Polsce; wśród naszych odbiorów są hurtownie, sklepy stacjonarne i internetowe oraz sieci marketów. Z każdym rokiem poszerzamy sieć odbiorców w całej Europie i na świecie. Dzięki prezentacji na targach we Frankfurcie nasze produkty są już dostępne w najdalszych zakątkach świata.

Porcelana DUO to nie tylko piękny kubek lub filiżanka. Równie wielkiej staranności dokładamy do projektowania opakowań. Dzięki stałej kontroli jakości na każdym etapie kreowania i produkcji, nasze produkty są idealnym prezentem dla miłośników kawy i herbaty lub dla osób, które po prostu kochają otaczać się pięknem na co dzień.

Dane kontaktowe

Adres
41-600 Świętochłowice, Zielona 5
Telefon
Telefon 2
Mapy Google
Media społecznościowe

Lokalizacja

Scroll to Top