Section Title

edwanex logo
Interesujący

EDWANEX sp. z o.o. sp.k.

Producent i projektant naczyń szklanych

Edwanex to polska firma rodzinna, która działa na rynku od 1977 roku. Specjalizujemy się w produkcji eleganckich i funkcjonalnych opakowań szklanych. Wykorzystujemy różne metody produkcyjne: prasę automatyczną, automat dmuchający i produkcję ręczną.

Tworzymy zespół osób pełnych pasji, pracujących w tym fachu od wielu lat i znających szkło od podszewki. Przy produkcji dbamy o środowisko: stosujemy ekologiczne surowce i materiały pochodzące z recyklingu. Łącząc tradycyjne i nowoczesne rozwiązania, gwarantujemy wysoką jakość, ciekawy design i precyzyjne metody zdobienia.

Nasze szkło chętnie gości w wielu domach: w kuchniach, salonach czy jadalniach. Z powodzeniem znajduje swoje miejsce w restauracjach, hotelach i salach weselnych. Znakomicie sprawdza się też jako upominek biznesowy lub osobisty.

Serdecznie zapraszamy do współpracy. Prowadzimy zarówno sprzedaż detaliczną, jak i hurtową. Dzięki rozbudowanej wiedzy, szerokiemu doświadczeniu i rodzinnej tradycji z powodzeniem działamy nie tylko w Polsce. Eksportujemy szklane naczynia także za granicę: do innych państw europejskich oraz do USA, Meksyku czy Japonii.

Dane kontaktowe

Adres
21-010 Łęczna, Rossosz 2
Telefon
Telefon 2
Mapy Google
Media społecznościowe

Lokalizacja

Scroll to Top