Section Title

agd kaczyński
Interesujący

“KACZYŃSKI” Joanna Kaczyńska Jacek Kaczyński spółka jawna

Hurtownia - importer&dystrybutor. Produkty polskie oraz importowane z Czech, Turcji, Chin.

Zapraszamy do Hurtowni Kaczyński w Kalinówce, gdzie od 2000 roku oferujemy naszym klientom szeroki asortyment artykułów do wyposażenia wnętrz, dostępny w przystępnych cenach. Jesteśmy miejscem, które nieustannie poszukuje nowych inspiracji w zakresie stylizacji wnętrz, dzięki czemu nasza oferta jest zawsze świeża i pełna unikatowych produktów.

Nasze doświadczone zespoły zakupowe przemierzają świat, by dostarczać Wam najnowsze trendy i rozwiązania. W naszym asortymencie znajdziesz produkty pasujące do każdego gustu i budżetu, włączając w to porcelanę, ceramikę, szkło użytkowe i ozdobne, galanterię szklaną, nakrycia stołowe, a także naczynia emaliowane, teflonowane i nierdzewne, jak również wyroby z drewna i plastiku. Oferujemy też szeroki wybór artykułów prezentowych.

Jako bezpośredni przedstawiciel wielu producentów artykułów gospodarstwa domowego, gwarantujemy jakość i oryginalność naszych produktów. Zapraszamy do naszego sklepu przy ulicy Chmielnej 21 w Kalinówce, by na własne oczy przekonać się o wyjątkowości naszej oferty. Pamiętaj, że specjalizujemy się w sprzedaży hurtowej, więc jesteśmy idealnym partnerem dla Twojego biznesu!

Dane kontaktowe

Adres
21-040 Kalinówka, ul. Chmielna 21
Telefon
Mapy Google

Lokalizacja

Scroll to Top