Section Title

Crystal Julia - Logo
Interesujący

Kolglass Sp. z o.o.

Producent kryształów

Nasza firma, Kolglass Sp. z o.o., specjalizuje się w oferowaniu produktów z huty szkła kryształowego pod marką "JULIA". Jestemy zarówno właścicielem, jak i głównym dystrybutorem tej marki.

Huta Julia jest jednym z niewielu producentów szkła kryształowego w Polsce, który nadal istnieje. Nasza produkcja obejmuje ręcznie formowane i szlifowane wyroby, które dostarczamy na rynki całego świata. W naszym kraju oferujemy kieliszki, kieliszki kolorowe, szklanki, karafki, wazony oraz owocarki. Wyróżnia nas tradycyjna technika produkcji oraz szeroka gama produktów. Nasze kolekcje obejmują zarówno wzornictwo nawiązujące do XIX wieku, jak i bardzo nowoczesne, wpisane w współczesną stylistykę.

Oprócz tego, zajmujemy się również sprzedażą ekskluzywnych wyrobów szklanych i kryształowych innych marek, takich jak Bohemia. Naszym celem jest zapewnienie naszym klientom różnorodności i bogatego wyboru szkła kryształowego.

W ramach sprzedaży hurtowej prezentujemy nasze produkty na krajowych targach, takich jak Amberiff, Vitrel, Ooh Festiwal Marketingu, Sakralna, Sacroexpo oraz Chrispo.

Dane kontaktowe

Adres
58-573 Piechowice, Kryształowa73
Telefon
Telefon 2
Mapy Google

Lokalizacja

Scroll to Top