Section Title

latek sp. z o.o. - logo
Interesujący

LATEK sp. z o.o.

Produkcja opakowań foliowych do kwiatów i żywności. Produkcja i import artykułów florystycznych i dekoracyjnych.

Nasza firma od 1990 roku zajmuje się zaopatrywaniem rynku florystycznego, dekoracyjnego i spożywczego w najwyższej jakości opakowania foliowe.

Wykonujemy wiele różnych rodzajów opakowań do różnorodnych zastosowań. W temacie wiodącym CHRISPO - każdego roku tworzymy i dystrybuujemy specjalne partie opakowań świątecznych, takich jak torebki świąteczne i inne opakowania z motywami bożonarodzeniowymi. Ponadto mamy w swojej ofercie wszelkie komponenty do produkcji ozdób i prezentów, również w modelu DIY.

Posiadamy rozbudowany park maszynowy, wykonujemy nadruki flexo, metalizację próżniową, perforację, zgrzewanie torebek z zamknięciem tasiemką etc.

Opakowania tworzymy z folii podlegających 100% recyklingowi, a na życzenie klienta używamy folii wytwarzanych z biokomponentów podlegających naturalnej biodegradacji.

W naszym dziale florystyczno - dekoracyjnym można znaleźć wiele innych produktów, jak gąbki do kwiatów, siatki, pianki, flizeliny, wyroby jutowe, druty florystyczne, papier pakowy do pakowania kwiatów i prezentów, klej florystyczny, sizal, wypełniacz do pakowania prezentów etc.

Na rynku funkcjonujemy już 33 lata jako producent, hurtownik i importer. Nasze produkty są sprawdzone i w atrakcyjnych cenach.

Posiadamy własny transport krajowy, a także współpracujemy z firmami spedycyjnymi przy wysyłkach zagranicznych. Nasze produkty dostarczamy w całym kraju i Europie.

Można nas znaleźć 50 km na zachód od Warszawy – Magazyn Główny i Zakład Produkcyjny:
96-500 Sochaczew, Czyste 20

Oraz w firmowym punkcie sprzedaży:
Giełda Bronisze (Warszawa) -> Hala kwiatowa, boksy 65-68 i 86-89

Dane kontaktowe

Adres
96-500 Sochaczew, Czyste 20
Telefon
Mapy Google

Lokalizacja

Scroll to Top