Section Title

mondex

MONDEX Anna i Jerzy Affek Sp. J.

Mondexto firma rodzinna o historii sięgającej 1986 roku. Od tego czasu zajmujemy się tworzeniem nowych kolekcji dla swoich klientów. W branży wyposażenia wnętrz wypracowaliśmy sobie silną pozycje, jako twórca nowatorskich linii porcelany, efektownego szkła, sztućców, mebli oraz tekstyliów. Tworząc projekty skupiamy się w takiej samej mierze na funkcjonalności co, na wyglądzie produktów. Dużo uwagi poświęcamy jakości naszych projektów, ponieważ chcemy aby służyły jak najdłużej. Nasze zaangażowanie w doskonałość przyniosło nam sporo grono klientów, zarówno z Polski jak i całego Świata. Wraz z upływem lat poszukujemy nowych dróg dotarcia do naszych klientów, ale także do bogatego we wzory świata designu.

Od początku swojej historii założyciele firmy byli bliscy klientom, jak i dostawcom. Do dziś w naszej firmie codziennie można spotkać właścieli, którzy wspólnie z zespołem tworzą nową jakość w branży wyposażenia wnętrz. W skład marek własnych wchodzą: AffekDesign, Cookini, BathLab, Allesken i Mondex.

Każdy klient to dla nas nowa historia, dzięki naszym produktom wkraczamy w życie klienta i tworzymy ją razem. Zadowolenie i satysfakcja z naszych produktów to priorytet. Zawsze jesteśmy otwarci na opinie naszych klientów i doceniamy jeśli się z nami nimi dzielą.

Dane kontaktowe

Adres
10-416 Olsztyn, ul. Towarowa 17
Telefon
Mapy Google

Lokalizacja

Scroll to Top