Section Title

Polska Grupa Porcelanowa - logo
Interesujący

Polska Grupa Porcelanowa

Produkcja i dystrybucja porcelany marek Ćmielów, Lubiana i Chodzież

Polska Grupa Porcelanowa łączy potencjał dwóch wiodących fabryk porcelany w Polsce. Ideą jej powstania, w lipcu 2018 roku, było zwiększenie dostępności wysokiej jakości produktów z
wielopokoleniową tradycją. W ramach Grupy funkcjonują cztery odrębne marki: Ćmielów, Lubiana, Chodzież oraz Ćmielów Design Studio. Poszczególne brandy różnicuje rodzaj oferty, a łączy chęć realizacji potrzeb klientów. Jako grupa łącząca tradycję ze współczesnością, PGP chce wyróżniać się nie tylko doskonałym wzornictwem i najwyższą jakością, ale także sprawnością organizacji i nowoczesnymi systemami współpracy z dynamicznie zmieniającym się rynkiem.

Lubiana to nowoczesna marka oferująca porcelanę stołową na najwyższym, światowym poziomie. Specjalizuje się w produkcji porcelany o wysokich parametrach jakościowych, która doskonale sprawdza się w gastronomii, hotelach, ale też w użytku domowym. Klienci biznesowi oraz indywidualni mogą wybierać spośród wielu fasonów dekoracji. Systematycznie wprowadzając nowe produkty, często nowatorskie, o nieregularnych kształtach, Lubiana nie tylko dąży do zaspokojenia oczekiwań coraz bardziej wymagających klientów, a - przede wszystkim – wyprzedza je.

Kolekcje Ćmielowa to powrót do źródeł poprzez odtwarzanie najstarszych, jedynych w swoim rodzaju, kolekcjonerskich fasonów tradycyjnej porcelanowej zastawy. Ta klasyczna i tradycyjna marka słynie z historycznych zestawów porcelany stołowej w nowym ekskluzywnym wydaniu. Ćmielowskie produkty trafiają do monarchów i głów państw na całym świecie.

Chodzież to ukochana marka polskich rodzin, od lat towarzysząca podczas celebrowania rodzinnych uroczystości. Kolekcje z roku na rok zmieniają się, aby odpowiadać na aktualne potrzeby kolejnych pokoleń.

Ćmielów Design Studio to marka dedykowana osobom poszukującym dobrego, współczesnego wzornictwa. Kolekcje wychodzące spod rąk designerów prezentują nowe oblicze porcelany łączącej w sobie tradycyjny kunszt produkcji oraz nowoczesne podejście do estetyki. Studio projektowe marki kierowane jest przez cenionego na całym świecie artystę ceramika Marka Cecułę.

Nasze lokalizacje:

Polskie Fabryki Porcelany "Ćmielów" i "Chodzież" S.A.

NIP: 764-000-15-26,
27 – 440 Ćmielów, Ul. Ostrowiecka 45
tel. +48 15 861 20 26 / fax. +48 15 861 20 43
sekretariat@porcelana.com.pl

Biuro Obsługi Klienta o/ Ćmielów
Tel. (15) 861 20 46
bok.cmielow@grupa-porcelanowa.pl

ZAKŁADY PORCELANY STOŁOWEJ "LUBIANA" S.A.

83-407 Łubiana, Ul. Zakładowa 1

Biuro Obsługi Klienta o/Lubiana
tel. (+48) +48 538 521 886
bok.lubiana@grupa-porcelanowa.pl

Sekretariat:
tel. (+48) 58 680 34 01
lubiana@lubiana.pl

Dane kontaktowe

Adres
83-407 Łubiana, ul. Zakładowa 1
Telefon
Telefon 2
Mapy Google

Lokalizacja

Scroll to Top