Section Title

rumin - logo
Interesujący

PPHU RUMIN MARCIN

Odkryj możliwości współpracy z Rumin P.P.H.U., liderem w produkcji reprodukcji artystycznych na polskim rynku. Nasza oferta to szeroka gama produktów, od obrazów, canvasów, fotografii w ramkach, po ramy i wiele innych. Korzystając z nowoczesnych technologii i bazując na ponad dwudziestoletnim doświadczeniu, zapewniamy produkty najwyższej jakości. Wybierając nas, masz dostęp do ekskluzywnej kolekcji ponad 500 zastrzeżonych wzorów.

Rumin P.P.H.U. nie ogranicza się tylko do Polski. Nasze produkty są cenione również w Niemczech, Czechach, na Słowacji, Węgrzech, Litwie i Ukrainie. Jesteśmy unikatowi na rynku polskim, oferując zarówno reprodukcje na papierze, jak i na płótnie. W naszym asortymencie znajdziesz również autorską gamę ram obrazowych, w tym drewnianych i ozdobnych.

Zapraszamy do współpracy zarówno detalicznych, jak i hurtowych klientów. Obsługujemy sklepy wielkopowierzchniowe, hurtownie i inne instytucje. Nasze zaawansowane technologie produkcyjne w połączeniu z bogatym doświadczeniem gwarantują produkty najwyższej jakości w przystępnych cenach. Dołącz do grona naszych zadowolonych klientów. Zapraszamy do współpracy!

Dane kontaktowe

Adres
42-242 Marianka Rędzińska, Srebrna 54
Telefon
Email
Mapy Google
Media społecznościowe

Lokalizacja

Scroll to Top