Section Title

kamille logo -marka firmy ravex group
Interesujący

Ravex Group Sp z.o.o.

Tanie akcesoria kuchenne i wyposażenie kuchni

Ravex Group Sp z.o.o. – globalny dostawca praktycznych rozwiązań dla domu. Firma Ravex Group jest jednym z największych dystrybutorów niezmechanizowanych artykułów gospodarstwa domowego na terenie całej Polski.

Szeroki wybór artykułów gospodarstwa domowego pozwolił, że spółka osiągnęła stabilną pozycję na rynku polskim jak i międzynarodowym. Dzięki wieloletniej działalności firmy oraz znajomości rynku zarówno lokalnego, jak i międzynarodowego, pozyskaliśmy doświadczenie pozwalające oferować wysokiej jakości produkty w konkurencyjnych cenach. Firma wytworzyła kilka własnych marek cechujących się wysoką jakością oraz atrakcyjną ceną, które silnie odznaczają się na rynku.

Oferta handlowa obejmuje ponad tysiąc pozycji, m.in. ze stali nierdzewnej, garnki z powłoką granitową i marmurową, patelnie, sztućce, bardzo szeroki wybór kubków termicznych, termosów, drobiazgi kuchenne i łazienkowe, sprzęt zmechanizowany m.in. frytownice, młynki do kawy elektryczne, miksery, blendery ręczne, blendery kielichowe, wagi kuchenne, wagi łazienkowe . Zapraszamy do współpracy.

Dane kontaktowe

Adres
05-806 Sokołów, ul. Sokołowska 45B
Telefon
Mapy Google

Lokalizacja

Scroll to Top