Section Title

tadar - logo
Interesujący

Tadar Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością Sp. k.

Producent i dystrybutor artykułów gospodarstwa domowego

TADAR to najsprytniejsze patenty na każdy sezon w roku! Najlepiej wiemy, jak piec, smażyć, gotować oraz stylowo serwować potrawy. KUCHNIA jest naszym oczkiem w głowie. Nikt nie może się z nami równać w tej kategorii. Coraz odważniej wkraczamy też w inne domowe sfery, jak ŁAZIENKA (już z wieloma sukcesami!). Jak na mało kogo można na nas liczyć, jeśli chodzi o planowanie pikników, grilla i wszystkiego pysznego, co może wydarzyć się W OGRODZIE!

Opatentowaliśmy codzienne sukcesy!
W firmie TADAR tworzymy produkty z ważnymi możliwościami. Staramy się ulepszać nawet najzwyklejsze dni i to nas wyróżnia. Jak nikt ułatwiamy robienie posiłków na co dzień. Polecamy się do piekarników i na indukcję. Pozytywnie patrzymy również w przyszłość tworzenia swojskich przetworów. Tylko my mamy patent na CODZIENNE SUKCESY, czyli sprawdzone rozwiązania oraz najskuteczniejszą receptę na porządek i dobrą organizację.

Wykorzystujemy to, co najlepsze!
Wiemy, jak sprawić, by składniki nie przywierały podczas smażenia przez bardzo wiele cykli ścierania. Jako jedni z niewielu korzystamy z markowych powłok non-stick, takich jak GREBLON opracowany przez niemiecką markę Weilburger. Powierzchnię wewnątrz naszych patelni zabezpiecza również MULTISTONE wzbogacony pyłem granitowym oraz ekstremalnie twardy AEROLITE. Stawiamy na ekologię, więc oferujemy naczynia oznaczone jako PFOA Free. Gama naszych propozycji jest bogata w najtrwalsze drewno akacjowe oraz bambusowe. Dla szklanej zastawy mamy liczne kolekcje ze szkła borokrzemowego niezwykle odpornego na szok termiczny. Zdobyliśmy nawet niezależny certyfikat jakości i bezpieczeństwa J.S. HAMILTON – mamy wszystko, co najlepsze.

O nas się mówi!
TADAR to nie jedyna marka, którą koordynujemy. Pod nasze skrzydła trafiły również STARKE PRO i KONIGHOFFER. Mamy swoich cudownych ambasadorów, Ewę Wachowicz oraz Piotra Kucharskiego, z którym wydaliśmy książkę kucharską z fantastycznymi przepisami. Próżno szukać drugiej takiej na rynku! Nasze patelnie zdobyły I miejsce w plebiscycie INFLUENCER’S TOP 2021 oraz 2022 w kategorii Dom Patelnie. Zdeklasowaliśmy więc naprawdę silną konkurencję. Mamy przepis na Twój dom, wytrzymałość na lata i magię smaku na co dzień. O nas się mówi najwięcej – na YouTubie, Instagramie, Facebooku, w całej Sieci!

Dane kontaktowe

Adres
62-020 Swarzędz Jasin, ul. Poznańska 53
Telefon
Mapy Google
Media społecznościowe

Lokalizacja

Scroll to Top